Терміновий переклад особистих документів у Києві та по Україні

Переклад особистих документів є ключовим аспектом у процесі отримання візи, дозволу на проживання в іншій країні, здійснення закордонних подорожей, навчання за кордоном або працевлаштування в міжнародній компанії. У нашому перекладацькому бюро МоваПро, розташованому в самому серці Києва, поруч із станцією метро “Золоті Ворота”, ми вже понад 12 років надаємо професійні послуги перекладу особистих документів, а також супутні юридичні й нотаріальні послуги.

Документи, які зазвичай потребують перекладу

Документи з податкової

 

Медичні довідки

 

Банківські виписки​

 

Довідки про несудимість ​

 

Паспорт і документ про реєстрацію місця проживання​

 

Освітні документи, такі як диплом або атестат із додатками, табель, та довідки з ВНЗ

 

Пенсійне та інші посвідчення

 

Свідоцтво про одруження, розлучення, народження, зміну імені або смерть

 

На що потрібно звернути увагу
та наш підхід до роботи

Ключовим аспектом при перекладі особистих документів є бездоганна точність, оскільки найменша помилка в імені чи адресі може зробити документ неприйнятним для відповідних органів. Ми усвідомлюємо важливість цього завдання та з найвищою відповідальністю підходимо до кожного замовлення, щоб гарантувати безперешкодне прийняття ваших документів. Це підтверджують численні позитивні відгуки наших клієнтів – а з деякими з них ми співпрацюємо вже понад 12 років.

Для забезпечення високої якості перекладу та точності передачі важливої інформації наш менеджер спершу завжди проводить консультацію з клієнтом, уточнюючи правильність написання імені та деяких ключових даних, які можуть фігурувати в інших документах замовника. У зв’язку з тим, що в Україні офіційний варіант транслітерації імен кілька разів зазнавав змін (а також можлива транслітерація за заявою), при перекладі не завжди можна покладатися на поточні правила. Саме тому ми використовуємо написання імені та прізвища згідно з закордонним паспортом клієнта, щоб уникнути будь-яких подальших проблем з ідентифікацією особистості.

Кожен наш переклад перевіряється редактором, а при підготовці документа до нотаріального засвідчення наш менеджер ще раз ретельно переглядає всю ключову інформацію, щоб пересвідчитися в повній відсутності помилок.

Засвідчення перекладу особистих документів

Вартість – 100₴ за документ

Засвідчення печаткою бюро перекладів

Найшвидший та найекономічніший варіант. Цей вид засвідчення включає печатку нашого бюро, ім’я перекладача та контактні дані. Підходить для більшості недержавних установ, шкіл, садочків і, в деяких випадках, для підготовки імміграційних документів у низці країн, таких як Канада чи США. 

Вартість – 250₴ за документ

Засвідчення підпису перекладача з підтвердженням копії документу

У цьому випадку, разом із підписом перекладача, нотаріус також підтверджує вірність копії документа. Для цього зазвичай потрібно пред’явити оригінал документа нотаріусу.

Вартість – 250₴ за документ

Нотаріальне засвідчення

Більш офіційний варіант: Нотаріус засвідчує підпис та кваліфікацію перекладача, ставляючи державну гербову печатку. Зазвичай засвідчення виконується українською мовою, проте у випадку потреби нотаріальний напис може бути продубльований мовою перекладу.

Вартість – від 800₴, залежно від типу документа й термінів

Апостиль

Апостиль не засвідчує переклад, а лише підтверджує автентичність оригінального документа, виданого державним органом. Часто його плутають з нотаріальним засвідченням, але це не одне й те саме. Спочатку апостиль ставиться на оригінал документу, а вже після цього документ перекладається, і, якщо потрібно, засвідчується у нотаріуса.

Маєте будь-які питання?

Будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для вас способом, і ми оперативно відповімо на всі питання. Для швидкого і точного розрахунку вартості, будь ласка, зверніться до наших менеджерів за номером +38 098 607 7967 або у Viber, Telegram чи Whatsapp, надішліть запит на адресу order@movapro.kiev.ua або скористайтеся формою зв’язку.

Tania Kuzmina
Tania Kuzmina
2023-12-15
Дуже сподобалось спілкування з цією фірмою. Робота була виконана дуже швидко, якісно та професійно. Співробітниці були ввічливими, терплячими. Раджу звертатися усім. Ще раз, дуже вдячна Вам. Ще + місце розташування зручне максимально.
Данка Бабина
Данка Бабина
2023-10-11
Обурена негативним відгуком про компанію, оскільки це абсолютно не відповідає дійсності. В бюро працює кваліфікований персонал і виважена цінова політика. Приємні в спілкувані, до своє праці ставляться відповідально та серйозно. Доводиться часто з ними співпрацювати, тому і надалі користуватимуся тільки їхніми послугами.
Ірина Дудкіна
Ірина Дудкіна
2023-08-17
Спасибо!Бистро,качественно!Девочки большие молодци!!!
Теплові мережі
Теплові мережі
2023-06-09
Дуже хороше бюро перекладів! Завжди швидко, зручно і за помірну ціну. Вже не вперше користуюся. Рекомендую!
Мэри Кучухидзе
Мэри Кучухидзе
2023-06-07
Щиро вдячна за вашу бездоганну працю та за короткий термін виконану роботу!
Maksym Korchevskyi
Maksym Korchevskyi
2023-05-18
Самое главное, что перевод сделан качественно. Есть возможность заверения через нотариус , что тоже отлично. С вами будут поддерживать связь во всех деталях , все уточняют несколько раз. Если нужен качественный перевод , а не " на коленке" за 1 - 2 дня , то вам точно сюда.
Iryna Bezkrovna
Iryna Bezkrovna
2022-02-13
Хочу подякувати за оперативне та якісне опрацювання документів! Приємні працівники, якісний сервіс, рекомендую)
Veronika Chuyan
Veronika Chuyan
2022-02-11
Спасибо большое Мова Про , за то что сделали всё быстро и качественно, девушки очень вежливые🤍 Очень приятно уважительно обращаются+++ Рекомендую 💯