Довідка про відсутність судимості з апостилем, без пристності, ще й у найкоротші терміни

Отримання довідки про несудимість у Києві та по Україні від бюро перекладів «МоваПро»

Довідка про несудимість (або віднедавна ВИТЯГ) є важливим документом, що підтверджує відсутність або наявність судимості. Така довідка часто необхідна при отриманні дозволу на проживання або зміні статуса перебування в іноземній державі, при оформленні візи, громадянства або інших офіційних процедурах. Наше бюро перекладів «МоваПро» у Києві готове взяти на себе процедуру отримання апостильованої довідки про несудимість для вас у найкоротші терміни. При цьому ваша особиста присутність не є обов’язковою.

Довідка про несудимість необхідна в наступних випадках:

 • оформити закордонний паспорт;
 • отримати громадянство;
 • отримати ліцензію на придбання і носіння зброї;
 • оформити посвідку на проживання;
 • подати в посольство для відкриття візи;
 • надати в банк;
 • брати участь в тендері;
 • оформити або відновити паспортні документи;
 • отримати ліцензії для роботи з наркотичними та психотропними речовинами;
 • допустили до роботи з вибухонебезпечними речовинами;
 • подати в іноземні державні органи.

Процес оформлення довідки (витягу) про відсутність судимості

Для отримання довідки про несудимість вам треба надіслати нам скан-копію 1 та 2 сторінок паспорта, а також сторінки з пропискою (у випадку з ID-карткою – фото обох сторін картки й витяг про реєстрацію місця проживання) та обрати мету отримання довідки. Ми ж забезпечимо швидке оформлення та видачу документа з урахуванням усіх ваших побажань.

Наші фахівці також можуть допомогти вам з апостилюванням і перекладом довідки про несудимість для її подачі до міжнародних організацій та інституцій іноземних держав.

Вартість та термін отримання довідки (витягу) про відсутність судимості

2000 ₴

Вартість отримання довідки про несудимість з апостилем

Не потребує особистої присутності

3 тижні

Приблизний термін виконання

Термін дії довідки (витягу) про відсутність судимості

Термін дії довідки про несудимість залежить від вимог органу, який її запитує. Зазвичай на території України довідка чинна впродовж 30 днів, на території інших країн – до 90 днів.

Відгуки наших клієнтів

Tania Kuzmina
Tania Kuzmina
2023-12-15
Дуже сподобалось спілкування з цією фірмою. Робота була виконана дуже швидко, якісно та професійно. Співробітниці були ввічливими, терплячими. Раджу звертатися усім. Ще раз, дуже вдячна Вам. Ще + місце розташування зручне максимально.
Данка Бабина
Данка Бабина
2023-10-11
Обурена негативним відгуком про компанію, оскільки це абсолютно не відповідає дійсності. В бюро працює кваліфікований персонал і виважена цінова політика. Приємні в спілкувані, до своє праці ставляться відповідально та серйозно. Доводиться часто з ними співпрацювати, тому і надалі користуватимуся тільки їхніми послугами.
Ірина Дудкіна
Ірина Дудкіна
2023-08-17
Спасибо!Бистро,качественно!Девочки большие молодци!!!
Теплові мережі
Теплові мережі
2023-06-09
Дуже хороше бюро перекладів! Завжди швидко, зручно і за помірну ціну. Вже не вперше користуюся. Рекомендую!
Мэри Кучухидзе
Мэри Кучухидзе
2023-06-07
Щиро вдячна за вашу бездоганну працю та за короткий термін виконану роботу!
Maksym Korchevskyi
Maksym Korchevskyi
2023-05-18
Самое главное, что перевод сделан качественно. Есть возможность заверения через нотариус , что тоже отлично. С вами будут поддерживать связь во всех деталях , все уточняют несколько раз. Если нужен качественный перевод , а не " на коленке" за 1 - 2 дня , то вам точно сюда.
Iryna Bezkrovna
Iryna Bezkrovna
2022-02-13
Хочу подякувати за оперативне та якісне опрацювання документів! Приємні працівники, якісний сервіс, рекомендую)
Veronika Chuyan
Veronika Chuyan
2022-02-11
Спасибо большое Мова Про , за то что сделали всё быстро и качественно, девушки очень вежливые🤍 Очень приятно уважительно обращаются+++ Рекомендую 💯

Додаткові юридичні послуги

Крім отримання довідки про несудимість, наше бюро пропонує широкий спектр юридичних послуг, що включає нотаріальне засвідчення, апостилювання, допомогу в складанні довіреностей або заяв.

Ми також можемо допомогти з отриманням повторних свідоцтв про народження, одруження або розлучення.

Наше бюро розташоване в самому центрі Києва, неподалік від станції метро «Золоті Ворота». На бажання ви можете особисто підійти до нас в офіс із потрібними документами, щоб зробити замовлення. Також ми пропонуємо нашим клієнтам варіант замовлення онлайн, що робить процес отримання довідки про несудимість ще комфортнішим і швидшим.

Будемо раді допомогти вам!

Компанії, які нам довіряють

Часті запитання

Чи можна отримати довідку самостійно онлайн?

Так, наразі ви можете отримати довідку про відсутність судимості самостійно через додаток «Дія». Однак цей документ доступний лише в електронному вигляді й не підлягає апостилюванню. Таким чином, його не можна використовувати для подачі до більшості офіційних органів за кордоном, які вимагають саме оригінальний документ з апостилем і перекладом.

Чи потрібні оригінали документів?

Ви можете підійти в наш офіс з оригіналом паспорта й зробити замовлення там, але це необов’язково. Довідку можна замовити онлайн, надіславши якісне фото або скан документа.

Чи потрібна особиста присутність?

Ні, ми можемо допомогти отримати довідку з апостилем без вашої особистої присутності.

Який термін чинності довідки?

Зазвичай закордонні органи вимагають, щоб довідка на момент подачі була не старшою за 90 днів.

Чи видається довідка про відсутність судимості іноземцям?

Так, довідка підтверджує факт того, що особа не вчиняла злочинів на території України. Тому вона може бути видана й іноземним громадянам, які певний час проживали на території України.

Якщо я певний час проживав у іншій країні, чи підійде така довідка?

Якщо громадянин України тривалий час проживав в одній країні, наприклад, Німеччині, і після цього переїхав до іншої країни, скажімо, Канади, і оформлює там документи для постійного проживання, то, радше за все, йому буде необхідно отримати довідки про несудимість і на території України, і на території Німеччини.

Чи можна отримати довідку іноземною мовою?

На території України можна отримати довідку про несудимість лише державною мовою. Після цього треба буде проставити на неї апостиль і зробити засвідчений переклад.