Оформлення документів для продажу автомобіля, перебуваючи за кордоном

Оформлення документів для продажу автомобіля, перебуваючи за кордоном

Клієнт перебував на Кипрі і потребував оформити довіреність для продажу автомобіля в Україні. Виклик полягав у тому, що для отримання довіренності на українській мові в консульстві потрібно було записатися, причому черги зазвичай розтягувалися на кілька місяців. Більше того, консульство розташоване в столиці Нікосії, що ускладнювало ситуацію для клієнта, оскільки він перебував у Лімасолі.

Якщо Вам необхідно підготувати документи для будь-якої мети, ми з радістю відповімо на всі Ваші питання. Будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом, і ми оперативно відповімо. Розрахуємо вартість протягом 15 хвилин і зробимо знижку, якщо замовите від 5 сторінок.

Замовник

Клієнт, який перебував на Кипрі, зіткнувся з необхідністю оформлення довіреності для продажу свого автомобіля в Україні. Основною перешкодою була потреба в отриманні документа на українській мові та логістичні складнощі, пов’язані з отриманням довіреності через консульство України в Нікосії, де були довгі черги та велика відстань від місця перебування клієнта.

Виконання

Взаємодія з нотаріусом: Ми звернулися до нашого нотаріуса, який допоміг скласти довіреність, та внести усі особисті дані клієнта та необхідні відомості про автомобіль.

Переклад довіреності: Ми переклали документ англійською, розмістивши переклад поряд з оригіналом, щоб отримати двомовний документ на виході.

Співпраця з місцевим нотаріусом: Зв’язалися з нашим партнером, нотаріусом у Лімасолі, і домовилися про зустріч.

Підписання документів: Клієнт прибув до нотаріуса і за 5 хвилин підписав документ.

Апостиль: Нотаріус поставив апостиль на документ, і на наступний день клієнт отримав апостильовану довіреність англійською мовою.

Доставка документа до України: Ми організували доставку документа до України, де його отримали наші менеджери у Києві за адресою Ярославів Вал, 9.

Переклад та завірення документа: Ми організували переклад на українську мову апостиля, адже решта тексту вже дублювалася українською та англійською мовами. Наступного дня після отримання оригіналу переклад був готовий і завірений нотаріусом.

Результат

Клієнт успішно продав автомобіль. Весь процес пройшов швидко і без труднощів, що стало можливим завдяки ефективній комунікації та координації дій між учасниками процесу.

З радістю відповімо на всі Ваші питання

Якщо у Вас є будь-які питання щодо наших послуг чи вартості, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом, і ми оперативно відповімо. 
Tania Kuzmina
Tania Kuzmina
2023-12-15
Дуже сподобалось спілкування з цією фірмою. Робота була виконана дуже швидко, якісно та професійно. Співробітниці були ввічливими, терплячими. Раджу звертатися усім. Ще раз, дуже вдячна Вам. Ще + місце розташування зручне максимально.
Ірина Дудкіна
Ірина Дудкіна
2023-08-17
Спасибо!Бистро,качественно!Девочки большие молодци!!!
Теплові мережі
Теплові мережі
2023-06-09
Дуже хороше бюро перекладів! Завжди швидко, зручно і за помірну ціну. Вже не вперше користуюся. Рекомендую!
Мэри Кучухидзе
Мэри Кучухидзе
2023-06-07
Щиро вдячна за вашу бездоганну працю та за короткий термін виконану роботу!
Iryna Bezkrovna
Iryna Bezkrovna
2022-02-13
Хочу подякувати за оперативне та якісне опрацювання документів! Приємні працівники, якісний сервіс, рекомендую)
Veronika Chuyan
Veronika Chuyan
2022-02-11
Спасибо большое Мова Про , за то что сделали всё быстро и качественно, девушки очень вежливые🤍 Очень приятно уважительно обращаются+++ Рекомендую 💯