Переклад документів для імміграції до Канади

Переклад документів для імміграції до Канади

Нещодавно наше бюро перекладів зіткнулося з непростим завданням – підготовкою документів для сім’ї, яка прагнула іммігрувати до Канади. Виклик полягав у перекладі пакету документів, включаючи свідоцтва про одруження та народження, деякі з яких були видані ще у радянські часи, а також у деяких випадках були відсутні оригінали.

Якщо Вам необхідно підготувати документи для імміграції, ми з радістю відповімо на всі Ваші питання. Будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом, і ми оперативно відповімо. Розрахуємо вартість протягом 15 хвилин і зробимо знижку, якщо замовите від 5 сторінок.

Замовник

Сім’я, яка звернулася до нашого бюро перекладів, мала мету іммігрувати до Канади. Було необхідно підготувати та подати великий пакет документів, необхідних для імміграційного процесу. Сім’я прагнула не лише переїхати до Канади, а й отримати дозвіл на постійне проживання, тому успішна підготовка документів була критично важливою для них.

Виконання

Першочергово ми забезпечили отримання довідок про відсутність тимчасової прописки для кожного повнолітнього члена сім’ї. Далі, ми звернулися до Міністерства внутрішніх справ за довідками про відсутність судимості, що є критично важливим для міграційного процесу.

Наступним кроком було отримання нових свідоцтв про народження та одруження у відповідних ЗАГСах. Після цього ми взялися за переклад всіх документів на англійську мову. Особливість нашої роботи полягала в тому, що кожен переклад був засвідчений печаткою нашого бюро. Ми використали текст засвідчення, затверджений офіційними органами Канади, вказавши номер диплому перекладача та його заяву про повну відповідність перекладу оригіналу, а також про володіння ним обома мовами.

Результат

Клієнти успішно подали пакет документів та розпочали міграційний процес для отримання дозволу на постійне проживання в Канаді. Ми пишаємося, що могли допомогти нашим клієнтам на шляху до реалізації їхньої мрії про нове життя у Канаді. Наша команда сподівається, що незабаром вони отримають свій довгоочікуваний дозвіл на постійне проживання, та продовжує підтримувати їх на кожному етапі цього складного, але такого важливого процесу.

З радістю відповімо на всі Ваші питання

Якщо у Вас є будь-які питання щодо наших послуг чи вартості, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом, і ми оперативно відповімо. 
Tania Kuzmina
Tania Kuzmina
2023-12-15
Дуже сподобалось спілкування з цією фірмою. Робота була виконана дуже швидко, якісно та професійно. Співробітниці були ввічливими, терплячими. Раджу звертатися усім. Ще раз, дуже вдячна Вам. Ще + місце розташування зручне максимально.
Ірина Дудкіна
Ірина Дудкіна
2023-08-17
Спасибо!Бистро,качественно!Девочки большие молодци!!!
Теплові мережі
Теплові мережі
2023-06-09
Дуже хороше бюро перекладів! Завжди швидко, зручно і за помірну ціну. Вже не вперше користуюся. Рекомендую!
Мэри Кучухидзе
Мэри Кучухидзе
2023-06-07
Щиро вдячна за вашу бездоганну працю та за короткий термін виконану роботу!
Iryna Bezkrovna
Iryna Bezkrovna
2022-02-13
Хочу подякувати за оперативне та якісне опрацювання документів! Приємні працівники, якісний сервіс, рекомендую)
Veronika Chuyan
Veronika Chuyan
2022-02-11
Спасибо большое Мова Про , за то что сделали всё быстро и качественно, девушки очень вежливые🤍 Очень приятно уважительно обращаются+++ Рекомендую 💯