Акція! Знижка 5% при замовленні більше 20 сторінок перекладу
Дізнатися вартість або отримати безкоштовну консультацію фахівця

Бюро перекладів МоваПро

Надаємо якісні послуги і говоримо реальні ціни:
  • Переклад документів від 50 грн
  • Апостиль від 250 грн
  • Нотаріальне завірення 100 грн за 30 хвилин
  • Довідка про несудимість 380 грн

Бюро перекладів МоваПро - це компанія, яка об'єднує професіоналів у сфері лінгвістики та легалізації документів. Завдяки успішній оптимізації робочого процесу, ми працюємо в середньому ціновому сегменті, утримуючи якість послуг на високому рівні. Вибирайте нас і приєднуйтесь до більш ніж 3000 задоволених клієнтів, які вже встигли оцінити переваги роботи з нами

Контакти МоваПро

Гарантії якості

  • - Відповідність стандартам ISO 9001 та 17100
  • - Кожен переклад проходить три стадії перевірки
  • - Виконаємо тестовий переклад безкоштовно

Як ми працюємо

Залиште заявку на сайті або по телефону

Наш менеджер оцінить вартість і терміни і зв'яжеться з Вами

Ви вносите передоплату

Способи оплати

Готовий переклад Ви можете отримати по електронній пошті, кур'єром або забрати в нашому офісі

Наші кліенти

Відгуки наших клієнтів

Віталій Воловий

Спасибі бюро перекладів МоваПро за відповідальність та професіоналізм їх співробітників. Періодично замовляємо переклади медичних документів наших пацієнтів, і завжди отримуємо якісний переклад в розумні терміни.

Галина Остапчук

Спасибі бюро перекладів МоваПро за відповідальність та професіоналізм їх співробітників. Періодично замовляємо переклади медичних документів наших пацієнтів, і завжди отримуємо якісний переклад в розумні терміни.

Іван Климчук

Замовив проставлення апостиля на двох документах про освіту в терміновому порядку і подальший переклад на німецьку мову. Документи отримав на наступний день. Успішно подав у посольство Німеччини. Дякую!

Новини

«МоваПро» - бюро перекладів з високим рівнем обслуговування
В Украине сегодня очень востребованы такие компании, как бюро переводов. В таких организациях можно получить не только профессиональный перевод текстов и разноплановых документов, но и разнообразные юридические услуги, что значительно упростит повседневную жизнь и карьеру многим людям.
Переклад документів: напрями перекладів і особливості

Перевод документации имеет свои особенности. Документы должны быть оформлены по правилам, соответствовать строгому образцу и не содержать ошибок. Из-за некачественно выполненного перевода у держателя документов могут возникнуть проблемы за границей.

Нотаріально завірений переклад

Бюро МоваПро работает с документами различного характера. Клиент может заказать перевод по любому направлению. Агентство переводит документы на распространенные и редкие языки.

Ми - компанія MovaPRO, колектив висококваліфікованих фахівців-перекладачів, у яких за плечима багаторічна робота з невеликими компаніями і великими корпораціями. Серед наших клієнтів - «Українські залізниці», телекомунікаційна компанія «Датагруп», медична транскорпораціям GlaxoSmithKline.

усні переклади

Ми надаємо послуги послідовного перекладу в Києві і інших містах. Послідовний спосіб перекладу означає, що мовець робить витримані паузи в своїй промові, протягом яких перекладач переказує її на іншу мову. Ця послуга потрібна на багатьох робочих заходах, в яких беруть участь іноземні партнери: ділові зустрічі, підписання договорів і контрактів; форуми, виставки, презентація продукції; зустрічі в рамках робочих конференцій і семінарів; повний супровід іноземних колег.

Письмові переклади

Письмові переклади - найпоширеніша послуга в нашому бюро. Агентство перекладів MovaPRO переводить тексти і документи будь-якої складності, включаючи художній переклад, переклад митних і особистих документів. Ми працюємо з документами для візи і посольств, переводимо рекламні брошури, публіцистику і журналістські роботи.

Особлива специфіка роботи діє в наступних областях:

Докладніше