Бюро перекладів «МоваПро» - швидко, якісно, з гарантіє

Бюро перекладів «МоваПро» допоможе вам легко співпрацювати з іноземцями. У нас ви можете замовити будь-який тип перекладу, а також супутні юридичні послуги. Ми виконуємо:

  • усний послідовний переклад;
  • письмовий переклад художніх, рекламних і публіцистичних текстів;
  • переклад юридичної, медичної й технічної тематики;
  • локалізацію сайтів і переклад контенту;
  • нотаріальний переклад, апостиль і легалізацію документів;
  • видачу довідок про несудимість.

Вам терміново знадобився переклад сертифікатів відповідності? Перекласти диплом на німецьку? Чи плануєте вивести свій сайт в топ серед англомовних ресурсів? Потрібно грамотний юридичний переклад контракту з урахуванням специфіки міжнародного законодавства? Ми в найкоротший термін надамо всі послуги.

Як відбувається переклад:

  1. Зв'яжіться з нами, використавши кнопку зв'язку, залиште повідомлення або напишіть у скайп, і ми передзвонимо вам.
  2. Після уточнення всіх деталей роботи ми негайно приступимо до перекладання вашого завдання. Якщо вам потрібен швидкий результат, «МоваПро» приверне більше фахівців-перекладачів, але всі терміни будуть дотримані.
  3. Вузькоспеціалізовані тексти перекладають профільні фахівці, потім досвідчені лінгвісти бюро перекладів (Україна) працюють над стилістикою та уточненням деталей. Для забезпечення однаковості термінів великі проєкти ми переводимо з використанням CAT програм з базами перекладів, які відповідають міжнародним стандартам. Якщо ви працюєте в компанії зі своєю усталеною термінологією, ми забезпечимо її дотримання.
  4. Фінальну вичитку і правки вносять наші редактори. Завдяки триступеневої системи роботи на виході виходить повністю готовий до друку текст і документи, до яких не виникне питань.

Наші клієнти впевнені, що «МоваПро» - одне з найкращих бюро перекладів в Києві. Ми завжди забезпечуємо стабільно якісні послуги і пропонуємо лояльну вартість в середньому ціновому сегменті. У згуртованій команді «MovaPRO» працюють кваліфіковані фахівці з досвідом мінімум 5 років.

апостиль

Більшість співробітників мають глибокі спеціальні знання у своїй області або навіть друге технічне, юридичне або медичну освіту. Це дозволяє виконати абсолютно точний переклад складних спеціалізованих замовлень, врахувати всі нюанси і тонкощі. Якщо необхідно, ми також залучаємо позаштатних кваліфікованих фахівців в конкретній області.

Велика команда професіоналів в нашому бюро перекладів (Київ) дозволяє якісно виконати навіть замовлення «на вчора». У разі стислих термінів над вашим завданням просто працюватимуть більше наших співробітників!

Звертайтеся в «MovaPRO», і ви отримаєте ідеально точні і стилістично бездоганні тексти в стислий термін!