Корпоративним клієнтам і участь в тендерах

B2B є основною нішею діяльності бюро перекладів МоваПро, саме тому ми відмінно знаємо високі вимоги наших корпоративних клієнтів і в усьому відповідаємо їм.

Вибравши бюро перекладів МоваПро Ви приєднаєтесь до більш ніж 1000 компаній, які вже є нашими клієнтами, і отримаєте наступні переваги:

  • Особистий менеджер по проєктах, який буде вести комунікацію з представником Вашої компанії, контролювати та повідомляти Вам про процес виконання замовлення. Більш того, менеджер прийме всі Ваші побажання та особливі вимоги й переконається в тому, щоб вони враховані в процесі виконання перекладу і його перевірки.
  • Для кожного проєкту формується окрема команда фахівців, що складається з одного або декількох перекладачів, спеціальні знання і досвід яких відповідає області документа, що перекладається, редактор з багаторічним досвідом, що забезпечує точність перекладу та одноманітність і правильність перекладу термінів, а також особистий менеджер.
  • На першому етапі роботи над великим проєктом, який передбачає необхідність роботи декількох перекладачів, наші фахівці складають глосарій найбільш поширених термінів і, при необхідності, узгоджують його з Вами. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що той чи інший термін буде переведений правильно, і відповідає раніше виконаним перекладам Вашої Компанії.
  • У разі, якщо у Вас вже є глосарій або посилальні документи, і Ви хочете, щоб вони були враховані в новому перекладі, наш менеджер передасть цю інформацію команді перекладачів і редакторів, забезпечуючи дотримання Ваших вимог.
  • Для великих проєктів використовується спеціальне програмне забезпечення, таке як Trados та MemoQ, і формуються відповідні пам'яті перекладів. Це допоможе забезпечити одноманітність стилю і термінології, використовуваної всіма перекладачами, які беруть участь в проєкті.
  • Ми готові безкоштовно виконати тестовий переклад, щоб Ви змогли переконатися у високій якості нашої роботи.
  • Оформлення перекладів максимально відповідає оригіналу. При необхідності підготовки перекладу для друку або виконання професійної верстки документа зі збереженням всіх графічних особливостей і колірної гами, Ви можете замовити послугу верстки.
  • Нотаріус знаходиться прямо у нас в офісі, тому, в разі необхідності, кожен перекладений документ буде завірений нотаріально в лічені хвилини. Більш того, Ви також можете скористатися іншими нотаріальними послугами, наприклад, оформити довіреність або заяву, скласти двомовний документ на нотаріальному бланку і т.п.
  • Ви можете оплатити наші послуги за безготівковим розрахунком, через систему Приват 24 або готівкою в нашому офісі. На вимогу Клієнта ми здійснимо кур'єрську доставку документів.