«МоваПро»: поєднуючи приємне з корисним

І імідж, і престиж ...

Ласкаво просимо в «МоваПро» – бюро перекладів в Києві, де вас зустрінуть як старих знайомих, обслужать за вищим розрядом (але за мінімальними розцінками) і побажають щасливої дороги!

Для тих, хто недостатньо добре орієнтується в місті, уточнимо: наше бюро перекладів знаходиться в Шевченківському районі - діловому центрі української столиці, в пішій досяжності від станції метрополітену «Золоті ворота».

бюро перекладів

Ближче до справи

Тут розташовується безліч бюро перекладів. Київ взагалі відрізняється великою кількістю адвокатських, нотаріальних, перекладацьких, медичних і туристичних приватних контор.

Для населення це зручно, так як не треба далеко і довго бігати в пошуках потрібного офісу і є можливість вибору, зате для персоналу фірм це ускладнює життя через жорстку конкуренцію. Хоча ми не впадаємо у відчай, бо давно впевнено і чесно займаємо свою нішу на ринку інтелектуальних послуг. Проте, запам'ятайте і не переплутайте - бюро знаходиться за адресою: вулиця Ярославів вал, будова №7!

Один з наших основних козирів - кваліфікований технічний переклад. Ви можете сміливо звертатися до нас щодо цієї категорії перекладу, причому будь-якої складності. Гарантуємо якісний переклад навіть з фарсі на будь-який з 44 зазначених мов.

А поки замовлення буде на виконанні, можна прогулятися по околицях, оглянути визначні пам'ятки, відвідати затишні місця, благо в старій частині Києва їх чимало.

Дивовижне – поруч

Головний орієнтир, по якому можна знайти «МоваПро» - Будинок актора. Його витончена будівля знаходиться буквально по сусідству.

Наступний цікавий об'єкт - Будинок лицаря (або замок барона Штейнгеля) разом з Індійським будинком.

Не забудьте відвідати район Золотих воріт, щоб помилуватися цим шедевром давньослов'янського зодчества з пам'ятником Ярославу Мудрому біля підніжжя.

Навскоси, на початку вулиці ім. Лисенко - ресторан «Пантагрюель» зі скульптурою кота Пантелеймона біля входу. З цим котом пов'язана зворушлива історія, яку прочитаєте в інтернетівських довідниках. А на іншому кінці скверу сховався в кроні одного з дерев ще один котик, точніше - кошеня. Однак на цей раз не бронзовий, а дерев'яний.

Скажімо по секрету; тут же, на Володимирській, в досить затишній забігайлівці Il Molino готують відмінну піцу.

Якщо ви патріот, маєте якийсь стосунок до військової служби або вважаєте себе допитливою натурою, має сенс навідатися на площу на перехресті Золотоворітській і Рейтарській, де височіє монумент захисників кордонів Вітчизни всіх поколінь і віддати їм данину поваги. 

Звідси рукою подати до історико-культурного заповідника «Софійський собор», навіть стоячи поруч з яким, кажуть, духовно багатієш ...

Поки ви з користю вбивали час, поспів ваш письмовий переклад. Не забувайте оплатити послугу. Успіхів!