«МоваPro»:якісно новий підхід до юридичного супроводу перекладів

Новина для тих, хто шукає висококласне бюро перекладів, — Київ представляє вашій увазі агентство «МоваPro».

Здавалось би, що нового? Ринок насичений, в умовах жорсткої конкурентної боротьби в сегменті подібні компанії намагаються виставити оптимальні співвідношення ціни і якості перекладу, і часу, яке займе робота над ним. Однак все не так банально.

технический перевод

При зверненні в «МоваPro» у вас з'являється можливість якісно і в адекватні терміни перевести з будь-якої мови самі вузькоспеціальні тексти, включаючи медичний, технічний, науково-технічний, юридичний переклад. Обумовлено це тим, що в агентстві працюють експерти перерахованих областей з досвідом і дипломом факультету іноземних мов одного з престижних українських або світових університетів.

Але головна родзинка агентства в іншому: воно успішно функціонує, відрізняючись від подібних бюро перекладів якісно новою, унікальною концепцією.

Орієнтуючись на сучасні тенденції інтеграції соціально-гуманітарних галузей для надання найбільш повного клієнтського сервісу замовникам, бюро об'єднує зусилля провідних фахівців лінгвістичного і юридичного напрямків. «МоваPro» пропонує клієнтам послуги не тільки перекладу, а й легалізує перекладену документацію в Україні.

При зверненні в це бюро перекладів в Києві ви отримаєте і грамотно виконаний переклад тексту незалежно від складності, і при необхідності зможете замовити до нього апостиль. Тепер, щоб оформити документи, не потрібно самостійно звертатися в посольства США, Індії, Литви, Данії та ряду інших держав Азії та Європи. «МоваPro» бере на себе посередницькі функції, істотно заощаджуючи ваш час і нерви.

Крім того, співробітники бюро «МоваPro» перекладуть для вас такі документи, як свідоцтво про шлюб, про народження і смерть, видані будь-якою державою, і легалізують їх на території нашої країни. Тепер ви можете замовити й переклад диплома будь-якого світового навчального закладу, переклад довідки про відсутність судимості в будь-якій державі.

Ще однією особливістю бюро є те, що ми надаємо замовнику подібну довідку, дійсну на території України і за її межами. Цю довідку при необхідності ми перекладемо для вас на будь-яку мову.

Співробітники «МоваPro» усвідомлюють відповідальність перед замовниками і орієнтуються на високі стандарти якості. Адже будь-яка компанія, що працює на рівні міжнародного співробітництва, відповідає за ефективність послуг як своєю власною репутацією, так і репутацією своєї країни.

Ми запевняємо вас, що таким бюро перекладів Україна цілком може пишатися! Дізнайтеся подробиці про надані гарантії на сайті компанії.