Нам довіряють

Перекласти важливий контракт, обговорити актуальні питання в усній бесіді з іноземним колегою, легалізувати документ, отримати довідку про відсутність судимості - ніде не обійтися без висококваліфікованої допомоги професійного перекладача. Ці й не тільки послуги бюро перекладів МоваПро надає цілодобово в будь-якій точці світу.

на нашому сайті бюро

Чому ми?

Тому що саме МоваПро гарантує будь-якому клієнту високу якість перекладу, швидкість процесу і пухнасту ціну.

Всякий текст проходить гранично жорстку перевірку на точність. Відповідальний фахівець усуне дрібні неточності, при необхідності додатково погодивши переклад з носієм мови. Замовлення вузької спеціалізації буде досліджено і професіоналом відповідної області.

Перекладачі бюро перекладів в Києві за всяку ціну виконають замовлення в обумовлений з клієнтом термін. Залучити більшу кількість співробітників, максимально оптимізувати витрати часу на роботу, попрацювати в неробочий, включаючи нічний, час — ми зробимо все, щоб залишити про себе позитивне враження.

Ціна замовлення включає сам переклад, роботу коректора, при виконанні замовлення зі специфічною лексикою — консультацію вузького професіонала. Підсумкова сума Вас приємно здивує. На сайті бюро перекладів України можна як ознайомитися з прейскурантом, так і розрахувати вартість конкретного замовлення за допомогою спеціального калькулятора.

Як постійних, так і нових замовників чекають приємні бонуси. Так, за роботу понад 20 сторінок МоваПро знизить загальну вартість на 5%. А переклад на провідні світові мови раніше замовлених довідок про несудимість і нотаріального засвідчення обійдеться всього в пів ціни.

На сторожі репутації

Ми цінуємо все: і захоплені думки простих людей про бюро перекладів Київ, і більш стримані, але тільки позитивні рекомендації солідних організацій. Не дарма поміж постійних клієнтів МоваПро значаться Державна адміністрація залізничного транспорту України, телекомунікаційна компанія Датагруп. Серед міжнародних партнерів відзначимо корпорації GlaxoSmithKline і NLC.

Шукаєте виконавця великого замовлення і не впевнені в остаточному виборі? Послуга пробного перекладу - наш ще один важливий бонус. Безкоштовний пробний переклад текстового фрагмента відразу покаже, кому варто довіряти.

Алгоритм роботи

Замовити послугу перекладу онлайн на сайті МоваПро — справа трьох секунд. Менеджер розгляне надіслану заявку і негайно передзвонить. Після розмови замовник вносить передоплату і через обумовлений час отримує готовий текст. Спосіб отримання виконаного замовлення: листом на e-mail, кур'єрською доставкою або в офісі за адресою: Київ бюро перекладів «МоваПро», Ярославів Вал, 7-201. Швидкість і якість - це про нас!