Павутина міжнародних відносин

Павутина міжнародних відносин все густіше огортає планету. Кожен день здійснюється безліч зустрічей між іноземцями, пересилаються тисячі листів, поставляється обладнання з країн в країни. Люди їдуть за кордон лікуватися і отримувати освіту. Але не всі володіють необхідною іноземною мовою в потрібних обсягах, а десь без допомоги фахівця не обійтися по закону. Наше бюро перекладів допоможе будь-кому розв'язати проблему мовного бар'єра.

у нас в бюро

Компанія Movapro існує не перший рік. Її ефективну роботу забезпечує колектив з висококваліфікованих перекладачів і лінгвістів. В особливих випадках до перекладу залучаються носії потрібної мови, фахівці вузьких сфер. Як, наприклад, медицина або юриспруденція. Наше бюро перекладів Україна обирає по ряду причин.

Ми стабільно тримаємо високу якість перекладів. Всі наші співробітники мають необхідну освіту. До кожного тексту практикується ретельний підхід, будь-яка неясність опрацьовується окремо. В результаті виходить грамотний текст з максимально збереженою початковою думкою. Для спеціальних текстів ми залучаємо експертів.

Домовленість про термін здійснення роботи дотримується нами в строгому порядку. Всі тимчасові рамки обговорюються заздалегідь, і в процесі виконання ми не відкладаємо їх. Фахівці функціонують в команді, що значно економить час. Зробити замовлення на переклад також легко і швидко. Їхати чи йти нікуди не доведеться, заявку в бюро перекладів Київ та інші міста можуть залишити онлайн.

Ціни на наші послуги в доступному сегменті. Вартість перекладів відразу включає редактуру, коректорські послуги, перевірку вузьким фахівцем. Від технічного тексту до медичного. Робота проводиться масштабна, але ціни на неї радують споживачів.

Movapro надає клієнтам певні гарантії їх спокою і необхідного результату. Це докладне інформування про всі послуги компанії і нюанси роботи. Повне дотримання конфіденційності, інформація про клієнта не стане надбанням третіх осіб. Також ми враховуємо побажання замовників до особливостей оформлення кінцевого продукту.

Бюро перекладів у Києві Movapro надає послуги за кількома напрямками. Найпоширеніша - переклад тексту на потрібну клієнтові мову. Це переклади особистих документів, сайтів, переклад художніх текстів, переклади для митниці, візи, офіційний переклад документів.

Ми здійснюємо усні переклади, супроводжуємо іноземців. Допоможемо презентувати продукцію або послуги необхідною мовою. Сприяємо проведенню зустрічей, семінарів і конференцій. Практикуємо послідовний і при необхідності синхронний переклад. Виїжджаємо за межі міста і країни.

Апостиль і легалізація документів теж можливі у нас. Ми враховуємо всі тонкощі правил і законів, допоможемо зібрати необхідні документи для посольств різних країн. Скоротимо терміни узаконення до мінімуму.

Також ми перекладаємо спеціалізовані тексти. Займаємося легалізацією сайтів, нотаріальним перекладом, довідками про несудимість.