Переклад і локалізація сайтів

Власним сайтом вже нікого не здивуєш — зараз в будь-якого більш-менш великого бізнесу є своя сторінка в мережі, або ж зовсім інтернет є основним джерелом клієнтів і замовників. Але якщо компанія вирішить розширити свою діяльність на територію інших країн, рано чи пізно постане питання про локалізацію та переклад сайту на іноземні мови. Бюро перекладів Movapro готове допомогти Вам з вирішенням цього завдання, адаптувавши контент веб-сайту під умови конкретної країни.

Для перекладу сайтів надійніше буде звернутися до виконавця, який зможе дати гарантію виконання роботи. Наше бюро перекладів якраз може їх надати: після укладення договору, з зазначеними термінами та іншими умовами перекладу, наші співробітники ретельно, одну за одною виконають переклад сторінок сайту, після чого іноземні клієнти зможуть скористатися Вашими послугами нарівні з вітчизняними.

Ми працюємо з більш ніж сорока різними мовами, включаючи, зрозуміло, і найпопулярніші з них: Movapro виконає переклад сайтів на англійську мову, переклад сайтів з англійської, китайської та інших іноземних мов на російську і т.д.

Бюро перекладів містить:

  • Переклад контенту (змісту) сайту: статей матеріалів, і т.п.;
  • Переклад окремих елементів сайту: кнопок, скриптів, форм реєстрації, елементів і т.п.;
  • Переклад реклами, розміщеної на сайті.

Переклад сайту являє собою переклад його текстової частини — інформаційного вмісту (контенту). З англійської на російську можна перекласти конкретний розділ веб-сайту або, при необхідності, всі його сторінки. Професійно виконана локалізація веб-сайту, в свою чергу, заснована на головних і найбільш популярних пошукових запитах, а не точної передачі текстового вмісту.

Переклад сайту в Україні, виконаний нашими фахівцями, щиро порадує навіть самих ощадливих клієнтів.

Основні етапи роботи

Переклад сайту в Києві включає наступні етапи:

  • переклад основного змісту (контенту) сайту, відомого відвідувачам;
  • локалізація сайту, яка містить переклад деяких текстів (що виникають в результаті виконання будь-яких дій) і невидимих модулів;
  • оптимізація сайту під пошукові запити;
  • складання веб-сайту (розміщення необхідного тексту на відповідних сторінках сайту);
  • тестування сайту (перевіряють працездатність перекладеної з англійської на російську мову сторінки.

Користуючись послугами нашої компанії, ви гарантовано отримуєте професійний переклад сайту, завдяки чому спілкування з клієнтами і діловими партнерами стає легким і родючим. При необхідності, ми готові налагодити співпрацю з компанією, яка займалася створенням і розробкою сайту, що допоможе найбільш точно передати специфіку сайту.