Переклад спеціалізованих текстів

Кожна друга сучасна людина володіє іноземною мовою на певному рівні й при необхідності може прочитати, зрозуміти або навіть перекласти текст на російську або українську мову і навпаки. Але якщо мова йде про переклад спеціалізованого тексту, наприклад, інструкції до відповідних пристроїв, контракту з іноземним партнером або медичного висновку, простого знання мови виявиться недостатньо. Важливо, щоб людина, яка виконує переклад тексту підвищеної складності, володіла спеціальними знаннями у відповідній області і розуміла, про що йде мова в документі, інакше переклад буде не точним і, в кращому випадку, буде частково передана суть оригінального документа, що може привести до значних проблем надалі.

Чому варто довірити переклад спеціалізованих документів нам?

  • Ми працюємо тільки з вузькоспеціалізованими фахівцями. Всі наші перекладачі, крім відмінного знання іноземної мови, мають багаторічний досвід і спеціальні знання в певній галузі, з якою працюють.
  • Ми складаємо глосарій термінів і погоджуємо його з Вами або використовуємо глосарій, що надається клієнтом, щоб упевнитися, що всі терміни перекладені відповідно до Ваших вимог.
  • Кожен перекладений текст перевіряє редактор, забезпечуючи одноманітність термінів і граматичну точність тексту. На фінальній стадії контролю якості використовуються спеціальні програми для перевірки граматики і орфографії, щоб звести людський фактор і можливість помилки до мінімуму.
  • Оформлення наших перекладів максимально наближене до оригіналу. У разі необхідності Ви можете замовити у нас послугу професійної верстки, щоб підготувати до друку або просто надати бездоганний вигляд Вашої брошури, каталогу або технічного керівництва, зберігши всі схеми, зображення і графічні елементи оригіналу.
  • Всі наші співробітники підписують договір про конфіденційність, тому інформація представленого на переклад документа залишиться в таємниці.

Замовте переклад спеціалізованого тексту прямо зараз залишивши заявку і Ваш персональний менеджер зв'яжеться з Вами в лічені хвилини