Письмовий переклад: в яких випадках він потрібен

Бюро перекладів MovaPro вже багато років працює у сфері лінгвістики, займаючись усними та письмовими перекладами, надаючи послуги послідовного перекладу на конференціях та ділових зустрічах в Києві та інших містах. Наші співробітники успішно працюють з текстами медичної, технічної та юридичної спрямованості, особистими й митними документами. Ми надаємо якісні перекладацькі послуги за доступними цінами, тому у нас велика база клієнтів.

Письмовий переклад

Послугою, що має найбільший попит  в нашому місті є письмовий переклад текстів. Наші співробітники перекладають тексти художньої літератури, статті, рекламні брошури, а також особисті та митні документи. Особливого підходу вимагають тексти технічної, юридичної та медичної спрямованості, тому що у них спеціальна лексика і термінологія. Юридичні документи, як правило, необхідно засвідчувати у нотаріуса, щоб письмовий переклад документів мав законну силу на території іншої країни. Наша компанія не тільки якісно переведе документ, але і допоможе вам з процедурою нотаріального оформлення.

Перекладачі, що працюють з медичними і технічними текстами, мають відповідну освіту крім лінгвістичної. Адже правильний переклад медичного обстеження, інструкції до лікарського засобу або медтехніки безпосередньо впливає на якість лікування пацієнта, а коректний технічний переклад вийде тільки у фахівця з досвідом роботи в технічній сфері.

Наші переваги

Всі тексти проходять ретельну редактуру перекладачами і носіями мови, тому в нашій роботі не має місця орфографічній, граматичній помилці або стилістичній неточності. У нас великий штат співробітників, що дозволяє нам брати необмежену кількість замовлень і виконувати їх в найкоротші терміни. Ми приймаємо замовлення на сайті онлайн, тому вам не обов'язково приїжджати до нас в офіс. Наш менеджер найближчим часом зв'яжеться з вами, щоб визначитися з вартістю послуги і термінами виконання. Ми працюємо з передоплатою, готову роботу ви можете отримати електронною поштою або наш кур'єр привезе її вам до хати. Щоб ви переконалися в компетентності наших фахівців, один фрагмент тексту ми переведемо для вас абсолютно безкоштовно. Якщо ваша організація використовує певну термінологію, яка повинна бути в перекладі, ми попередньо складемо глосарій. У нас часто проводяться різні бонусні акції на будь-які перекладацькі послуги. Звертайтеся в MovaPro, і ви отримаєте якісний результат в короткі терміни.