Якісний переклад від провідних фахівців

Важливість якісного перекладу незаперечна. Коли переговори ведуться на двох різних мовах, вкрай необхідно розуміти свого партнера на все сто, вдаватися в усі тонкощі його мови. І від цього значною мірою залежить подальший розвиток відносин.

Наше бюро перекладів в Києві готове надати висококваліфікованих фахівців з великим досвідом для різних категорій послуг.

Усний переклад

Бюро перекладів MovaPro надає послуги послідовного перекладу. Технологія такої роботи в тому, що промовець робить паузу на певний час, в той час як перекладач вимовляє те, що було сказано раніше потрібною мовою.

Письмовий переклад

Це найчастіша послуга, яка замовляється в бюро перекладів в Києві. Суть роботи полягає в тому, що один документ перекладається на іншу мову і зберігається в друкованому або електронному письмовому вигляді.

бюро переводов киев

Ми можемо перекласти юридичні документи, сайти, художні або рекламні тексти, специфічні складні статті (наприклад, з медицини) і інше.

Технічний переклад

Складність технічного перекладу в тому, що в тексті використовуються специфічні терміни, і від перекладача, крім знання відповідних мов, потрібні ще й досвід у зазначеній технічній сфері.

Наші фахівці здатні виконати якісний технічний переклад документів на різноманітних мовах. При цьому сенс і точність документа будуть збережені повністю

Переклад сайтів

Сьогодні сайт є у багатьох людей і майже у всіх компаній. Компанія MovaPro готова надати послуги з перекладу веб-сторінок в інтернеті. Ми можемо перекласти контент сайту, його елементи управління, а також рекламу, розміщену на сторінках.

Ця послуга буде особливо зручна для багатомовних сайтів з аудиторією в усьому світі. Для кожної групи відвідувачів ви зможете надати якісно перекладену версію сайту.

Юридичний переклад

Особливо важливим в ділових відносинах з іноземними партнерами є якісний юридичний переклад документів. Адже буквально від кожного слова, кожного розділового знака залежить майбутнє угоди і партнерів, що беруть участь в ній.

Кваліфікація наших перекладачів дозволяє виконувати дану категорію роботи. І нашими послугами користувалися багато успішних підприємств різних країн.

Медичний переклад

З усією відповідальністю перекладачі нашого бюро готові взятися за переклад медичних документів. Рецепти лікаря, довідки, результати аналізів будуть перекладені в точності, зі збереженням сенсу і без єдиної помилки. В результаті в ваших руках буде медичний документ потрібною вам мовою, який в точності повторює за змістом оригінал.

Наше бюро виконує і інші види перекладів: 

  • Апостиль;
  • Нотаріальні переклади;
  • Довідки про несудимість.