За кордон з MovaPro

Співпраця з іноземцями та поїздки за кордон відкривають перед вами великі можливості. Відправившись на навчання в іншу країну, ви отримаєте потужну мовну практику. Стажування за кордоном дозволить зробити потужний ривок в кар'єрі. Лікування та діагностика в клініках розвинених країн дадуть шанси на одужання. Робота за кордоном дозволить жити безбідно. Але будь-яка взаємодія з іноземцями неможлива, якщо не зроблений якісний переклад документів. Адже вам доведеться надавати для іншомовної держави особисті документи, папери, що підтверджують вашу освіту і благонадійність.

Як правильно вибрати бюро? 

Якщо ви не дружите з іноземною мовою на потрібному рівні, здійснити вибір бюро може бути особливо складно. Перше, на що варто звернути увагу — здатність фахівців охопити повний перелік тем, наявність перекладача на потрібну мову. MovaPro - бюро перекладів в Києві, що має команду висококваліфікованих фахівців різного профілю. Ми беремося за переклади практично на будь-яку мову, якісно опрацьовуємо спеціальні тексти.

Укладаючи договір з бюро, точно визначайте терміни виконання. Певні види переказів можуть зажадати додаткових консультацій з профільними фахівцями — юристами, медиками, інженерами. Перекладачі нашого бюро часто самі поєднують кілька спеціальностей, що зменшує терміни виконання. При необхідності звертаються в наше бюро перекладів Київ за перекладом з узаконенням документа під ключ. Так економляться час і гроші, усі послуги клієнт отримує в одній компанії

Ми надаємо широкий спектр послуг

Найбільш популярною нашою послугою є переклад документів. Він може знадобитися вам у всіх поїздках, від робочої до туристичної. При укладанні договорів з іноземними партнерами також необхідне якісне перероблення паперів. У нашому бюро перекладів можна замовити переклад художнього тексту, з дотриманням стилістики й застосуванням літературної мови. Технічний переклад ми виконаємо з точним використанням термінів, правильною інтерпретацією схем, інструкцій.

Замовляє в нашому бюро перекладів України переклад особистих паперів, довідок. Ми допоможемо вам в короткі терміни зібрати вичерпний пакет документів для візи. Підготуємо папери для митниці та посольств. Співробітники нашої компанії мають актуальну інформацію про порядок роботи держорганів, і ви отримаєте все необхідне в оперативні терміни.

Ми детально проконсультуємо вас про нюанси узаконення документів, проставляння апостиля. Попередимо, в яких ситуаціях можуть виникнути проблеми із законністю аж до заборони на проставляння апостиля. Наші фахівці нададуть детальну інформацію про ціну роботи, залежно від її складності та часових рамок замовлення.