Про нас

Компанія Movapro - бюро перекладів з багаторічним досвідом роботи в Києві.

 
 

Наш колектив — кваліфіковані співробітники в галузі лінгвістики й перекладу. Вони допоможуть Вам:

  • з перекладом текстів на будь-яку мову;
  • апостилем і легалізацією іноземних документів в Україні, в тому числі дипломів, довідок про несудимість, свідоцтв про шлюб та інших документів;
  • усним переказом (як послідовним, так і синхронним);
  • перекладом веб-сайтів ;
  • юридичним, технічним, медичним та іншим спеціалізованим перекладом ;

і в будь-яких інших ситуаціях, де виникне потреба в послугах професійних лінгвістів. Переваги роботи з нами можна висловити трьома словами: Якість - Час - Ціна.

Якість

Наші переклади проходять ретельну редактуру дипломованими фахівцями та носіями мови. Вони заглибляться в усі нюанси тексту, що дозволить уникнути неясностей і двозначностей. Якщо текст стосується вузькоспеціалізованої теми, готовий переклад перевіряється фахівцем у відповідній сфері.

Час

Переклад виконується в чітко обумовлений з замовником термін. Якщо роботу необхідно виконати в дуже короткі терміни, ми залучимо до перекладу більше співробітників, щоб укластися в тимчасові рамки. Висока швидкість роботи досягнута нами завдяки згуртованості колективу компанії, що дозволила за роки роботи максимально оптимізувати витрати і час на переклад.

Щоб замовити послугу, Вам не обов'язково витрачати дорогоцінні години на візит в наш офіс: заявку можна залишити за допомогою форми онлайн замовлення на нашому сайті.

Ціна

В бюро перекладів Movapro Ви не платите зайвого. У вартість перекладу входить редагування, коректорська правка, консультація з фахівцем випадку технічного або медичного перекладу. Попри великий обсяг робіт, вартість наших послуг Вас приємно здивує.

Наші гарантії

Бюро перекладів Movapro зацікавлене в довгостроковому співробітництві з нашими замовниками, тому для нас будь-який клієнт має велике значення та отримує індивідуальний підхід. Мета нашої роботи — надати якісні послуги нашим клієнтам, тому що Ваші позитивні відгуки найкраща нагорода для нас.

Незалежно від виду послуги, ми гарантуємо нашим замовникам конфіденційність. Нерозголошення інформації про клієнта — важливий принцип роботи нашого бюро.

Ми завжди готові вислухати побажання наших замовників до оформлення перекладу: менеджери Movapro завжди готові надати Вам консультацію про послуги бюро перекладів і особливості нашої роботи.