Підготовка та переклад документів для імміграції

Oформлення довіреності за кордоном

За понад 12 років роботи наша команда успішно допомогла тисячам українців оформити довіреность за кордоном. Звертайтесь до нас за допомогою, і ми підготуємо всі необхідні документи, забезпечуючи їх точний переклад і юридичну перевірку відповідності міжнародним вимогам. 

У нас Ви можете безкоштовно проконсультуватися з усіх питань – як особисто в офісі, так і зателефонувавши нам. Якщо у Вас є будь-які питання щодо переліку необхідних документів чи наших послуг, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним способом, і ми оперативно відповімо.

Tania Kuzmina
Tania Kuzmina
2023-12-15
Дуже сподобалось спілкування з цією фірмою. Робота була виконана дуже швидко, якісно та професійно. Співробітниці були ввічливими, терплячими. Раджу звертатися усім. Ще раз, дуже вдячна Вам. Ще + місце розташування зручне максимально.
Ірина Дудкіна
Ірина Дудкіна
2023-08-17
Спасибо!Бистро,качественно!Девочки большие молодци!!!
Теплові мережі
Теплові мережі
2023-06-09
Дуже хороше бюро перекладів! Завжди швидко, зручно і за помірну ціну. Вже не вперше користуюся. Рекомендую!
Мэри Кучухидзе
Мэри Кучухидзе
2023-06-07
Щиро вдячна за вашу бездоганну працю та за короткий термін виконану роботу!
Iryna Bezkrovna
Iryna Bezkrovna
2022-02-13
Хочу подякувати за оперативне та якісне опрацювання документів! Приємні працівники, якісний сервіс, рекомендую)
Veronika Chuyan
Veronika Chuyan
2022-02-11
Спасибо большое Мова Про , за то что сделали всё быстро и качественно, девушки очень вежливые🤍 Очень приятно уважительно обращаются+++ Рекомендую 💯

Oформлення довіреності за кордоном: що потрібно знати про специфіку

Перебуваючи за кордоном, ви можете зіткнутися з необхідністю оформити довіреність для здійснення юридичних дій в Україні, наприклад, для продажу автомобіля або нерухомості. Існує два основних шляхи реалізації цієї задачі:

  1. Звернення до дипломатичної установи: Перший варіант передбачає звернення до консульства або посольства у країні перебування. Однак, отримання такої довіреності може бути ускладнене через потребу довгого очікування. Вартість складання становить приблизно 50-90 євро.

  2. Складення довіреності у закордонного нотаріуса: Другий шлях — оформлення довіреності через нотаріуса за кордоном. Цей варіант, хоча й може бути дорожчим через додаткові етапи, дозволяє уникнути очікування та необхідності особистого відвідування консульства. 

Звертайтесь до нас за допомогою, і ми зробимо цей процес максимально зручним та швидким для Вас. Ми здійснимо підготовку всіх потрібних документів, забезпечуючи їх точний переклад і перевірку відповідності міжнародним стандартам.

Процедура оформлення довіреності за кордоном

Ми підготуємо всі необхідні документи та забезпечимо юридичну перевірку їх відповідності міжнародним вимогам. 

  • Етап 1: Необхідно скласти текст довіреності українською мовою. Можна звернутися до будь-якого нотаріуса в Україні або до нашого спеціаліста, надавши всю потрібну інформацію.
  • Етап 2: Ми виконуємо переклад тексту на потрібну мову. Ви звертаєтеся з цим текстом до закордонного нотаріуса, який оформить довіреність.
  • Етап 3: На довіреність проставляється апостиль, зазвичай нотаріуси можуть допомогти з цим процесом.
  • Етап 4: Після отримання апостиля, документ потрібно переслати до України. В нашому офісі ми виконуємо переклад на українську та нотаріально засвідчуємо його.

Якщо у Вас є будь-які питання щодо наших послуг чи вартості, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом, і ми оперативно відповімо. 

Часті запитання

Будемо раді відповісти на всі ваші питання

Для швидкого і точного розрахунку вартості, будь ласка, зверніться до наших менеджерів за номером +38 098 607 7967 або у Viber, Telegram чи Whatsapp, чи надішліть запит на адресу order@movapro.kiev.ua

Для оформлення довіреності за кордоном вам знадобиться дійсний паспорт, ідентифікаційний код, а також документи, що підтверджують ваше право на дії, які ви делегуєте (наприклад, право власності на нерухомість).

Час оформлення довіреності може варіюватись залежно від кількох факторів, включно з вимогами конкретної країни та швидкістю обробки документів. Зазвичай це займає від кількох днів до кількох тижнів.

Так, ви можете відкликати довіреність в будь-який час, незалежно від її місця оформлення. Для цього необхідно оформити відповідну заяву на відкликання у нотаріуса і забезпечити, щоб ця інформація була доведена до відома особи, якій ви дали довіреність.

Основні ризики включають можливість неправильного перекладу або невідповідності документів місцевим законам, що може призвести до юридичних проблем. Тому важливо використовувати послуги перевірених професіоналів та перекладачів.

Оформити довіреність можна в закордонній дипломатичній установі України або в місцевого іноземного нотаріуса. Видана дипломатичною установою довіреність буде чинною на території України без жодного додаткового засвідчення.

Для використання довіреності в Україні, виданої за кордоном, необхідна її легалізація. 10 січня 2002 року Україна приєдналася до Гаазької Конвенції про скасування вимог легалізації іноземних офіційних документів і з цього часу процедура легалізації замінюється процедурою проставлення апостиля на офіційних документах.
 

Законодавство України не передбачає онлайн-оформлення будь-яких нотаріальних документів, зокрема довіреностей. 

Якщо є потреба онлайн, тому що довіритель перебуває за кордоном і не може особисто звернутись до нотаріуса в Україні, то він може звернутися до консульської установи чи нотаріуса за кордоном.

Звертайтесь до нас за допомогою, і ми зробимо цей процес максимально зручним та швидким для Вас. Ми здійснимо підготовку всіх потрібних документів, забезпечуючи їх точний переклад і перевірку відповідності до міжнародних стандартів.

Ви можете звернутися до місцевого нотаріуса або до Консульства України. 

Звертайтесь до нас за допомогою, і ми зробимо цей процес максимально зручним та швидким для Вас. За понад 12 років роботи наша команда успішно допомогла тисячам українців оформити довіреность за кордоном.

Декілька слів від СЕО

Шановні клієнти та партнери,

Бюро перекладів МоваПро було засновано 12 років тому. З того часу ми виросли в справжню професійну спільноту, до якої наразі входять 437 експертів. Ми забезпечуємо швидку обробку замовлень і гарантуємо повну конфіденційність усіх документів. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання або потреба в додатковій інформації, наша команда завжди готова допомогти.

Дякуємо Вам за довіру та з нетерпінням чекаємо на співпрацю.

З повагою, 

Дмитро Ковалик, директор та співзасновник бюро перекладів МоваПро

Дмитро Ковалик, директор та співзасновник бюро перекладів МоваПро