Підготовка та переклад документів для імміграції

Підготовка та переклад документів для імміграції до США в 2024 році

За понад 12 років роботи наша команда успішно допомогла тисячам українців у підготовці та перекладі повного пакету документів, необхідних для імміграції до США. Ми допомагаємо з усіма необхідними процедурами для легалізації, апостилювання, перекладу та нотаріального завірення документів. Наша мета – забезпечити безперешкодне використання Ваших документів для імміграційних процесів. 

У нас Ви можете безкоштовно проконсультуватися з усіх питань – як особисто в офісі, так і зателефонувавши нам. Якщо у Вас є будь-які питання щодо переліку необхідних документів чи наших послуг, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним способом, і ми оперативно відповімо.

Tania Kuzmina
Tania Kuzmina
2023-12-15
Дуже сподобалось спілкування з цією фірмою. Робота була виконана дуже швидко, якісно та професійно. Співробітниці були ввічливими, терплячими. Раджу звертатися усім. Ще раз, дуже вдячна Вам. Ще + місце розташування зручне максимально.
Ірина Дудкіна
Ірина Дудкіна
2023-08-17
Спасибо!Бистро,качественно!Девочки большие молодци!!!
Теплові мережі
Теплові мережі
2023-06-09
Дуже хороше бюро перекладів! Завжди швидко, зручно і за помірну ціну. Вже не вперше користуюся. Рекомендую!
Мэри Кучухидзе
Мэри Кучухидзе
2023-06-07
Щиро вдячна за вашу бездоганну працю та за короткий термін виконану роботу!
Iryna Bezkrovna
Iryna Bezkrovna
2022-02-13
Хочу подякувати за оперативне та якісне опрацювання документів! Приємні працівники, якісний сервіс, рекомендую)
Veronika Chuyan
Veronika Chuyan
2022-02-11
Спасибо большое Мова Про , за то что сделали всё быстро и качественно, девушки очень вежливые🤍 Очень приятно уважительно обращаются+++ Рекомендую 💯

Підготовка та переклад документів для програми “Uniting for Ukraine” (U4U)

Програма “Uniting for Ukraine” (U4U) є основним механізмом для в’їзду українців до США у 2024 році. Вона дозволяє українцям обійти стандартну процедуру візового оформлення, надаючи можливість до дворічного проживання і праці в країні. Українці в США можуть розраховувати на комплексну соціальну підтримку, включаючи допомогу у працевлаштуванні, курси англійської мови, і міграційні консультації, а також фінансову допомогу в рамках федеральної програми Matching Grant.

Підготовка документів для програми “Uniting for Ukraine” (U4U)
Підготовка документів для отримання статусу тимчасового захисту (TPS)

Підготовка та переклад документів для отримання статусу тимчасового захисту (TPS)

Внаслідок військових дій в Україні, українці, які перебували у США 24 лютого 2022 року, отримали можливість звернутися за статусом TPS.  TPS або Тимчасовий захисний статус — це спеціальний неімміграційний статус, який надається іноземцям, нездатним безпечно повернутися в свою країну через військові конфлікти, природні катастрофи або інші надзвичайні обставини. TPS дозволяє тимчасово проживати на території США, але цей статус не дає права на отримання постійного резидентства (зеленої карти).

Підготовка та переклад документів для отримання “зеленої карти”

Лотерея Green Card, офіційно відома як програма Diversity Immigrant Visa (DV Program), є щорічним розіграшем, який проводить уряд США. В рамках цієї програми розігрується до 50 000 імміграційних віз. Участь в лотереї можуть брати особи з країн з низьким рівнем імміграції до США, які не мають судимостей і володіють хоча б середньою освітою або еквівалентом професійного досвіду.

Підготовка та переклад документів для навчання в США

Унікальне студентське життя, великий вибір університетських спеціальностей та добре відомі факультети приваблюють у США безліч молодих людей з усього світу.  Якщо ви думаєте, як вступити до американського вишу, то вам слід розпочати процес підготовки завчасно, хоча б за 1-1,5 роки до початку передбачуваного навчання. Ми допомагаємо студентам підготувати всі необхідні документи для виїзду. 

Підготовка та переклад документів для працевлаштування в США

Візи категорій «Н», «L», «O», «P», «Q» є робочими візами, які вимагають наявності запрошення від американського роботодавця. Для їх відкриття необхідно подати загальний пакет документів разом із заповненою петицією I-129 від роботодавця. Ми надаємо повний супровід у підготовці та поданні цих документів, забезпечуючи професійну підтримку на кожному етапі процесу, від першої консультації до отримання візи.

Підготовка документів для працевлаштування в США
Підготовка документів для бізнес-імміграції в США

Підготовка та переклад документів для бізнес-імміграції в США

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, що включає підготовку всіх необхідних документів для бізнес-імміграції в США. Наша команда допоможе вам на кожному етапі процесу, від заповнення форм до подання заявок. Наши послуги охоплюють всі аспекти підготовки і подання документів, щоб забезпечити вам найкращі шанси на отримання візи. Ми прагнемо забезпечити кожному клієнту індивідуальний підхід і максимальну підтримку на шляху до успішної бізнес-імміграції в США.

Будемо раді відповісти на всі ваші питання

Якщо у Вас є будь-які питання щодо процесу підготовки документів для імміграції до США, наших послуг чи вартості, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним способом, і ми оперативно відповімо. 

Повний спектр послуг підготовки документів для імміграції до США

Ми спеціалізуємося на підготовці повного пакету документів, які необхідні для імміграції до США. Наша мета — забезпечити Ваш спокій та впевненість у тому, що всі документи будуть прийняті без заперечень.

Легалізація документів та апостиль у Києві та по Україні. скільки дійсний апостиль легалізація документів виданих за кордоном апостилізація документів що таке апостильовані документи для чого потрібен апостиль подвійний апостиль країни апостиль документів скільки часу робиться апостиль що таке апостиль апостилювання документів це що таке апостиль документів зробити апостиль в києві що таке апостиль на документах апостиль київ міністерство освіти як виглядає апостиль апостилювання документів легалізація документів та апостиль апостиль це апостиль в україні апостиль подвійний апостиль апостиль документів це як зробити апостиль апостиль на свідоцтво про народження старого зразка апостиль в києві легалізація документів апостиль київ апостиль на документи ким виданий паспорт старого зразка довіреність на отримання документів про освіту як зробити апостиль за кордоном поставити апостиль вартість апостилю що таке легалізація документів як зробити апостиль на атестат що таке апостиль свідоцтва про народження консульська легалізація апостиль переклад свідоцтво про народження срср як виглядає витяг до id-картки ким виданий паспорт нового зразка що таке апостиль довіреності як підшити документи як виглядає підписаний документ через дію апостиль чи легалізація як зробити довіреність в італії апостиль не потрібен перевірити апостиль з якими країнами не потрібен апостиль як виглядає апостиль на свідоцтво про народження легалізація документів з канади апостиль юа де можна зробити апостиль країни апостиль апостіль документів скільки коштує апостиль в україні апостиль википедия чи дійсний військовий квиток радянського зразка скільки коштує апостиль де зробити апостиль в україні апостиль що це апостіль це легалізація іноземних документів легалізація іноземних документів в україні
Вартість: від 900 грн за 1 документ (залежить від типу документу)

Легалізація та апостиль

Легалізація документів – це офіційне підтвердження справжності документа, призначеного для використання за кордоном. Завдяки цій процедурі офіційні документи, видані в одній країні, можна використовувати в інший. В Україні є кілька видів легалізації документів, а саме: апостиль, подвійний апостиль, консульська легалізація, апостиль + консульська легалізація.

Апостиль – це особливий штамп, який проставляється на документах для їхнього подальшого легального використання за кордоном. Апостиль підтверджує повноваження особи, яка видала документ, а також її підпис. 

Після проставлення апостилю у багатьох випадках потрібно виконати переклад – як самого документа, так і його апостилю. Також для використання документів за кордоном потрібно, щоб виконаний переклад засвідчив нотаріус. Ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи апостиль, переклад та нотаріальне засвідчення. 

Переклад свідоцтва про народження у Києві та по Україні
Вартість: від 230 грн (залежить від кількості тексту і мови)

Переклад документів

У нашому перекладацькому бюро МоваПро, розташованому в самому серці Києва, поруч зі станцією метро “Золоті Ворота”, ми вже понад 12 років надаємо професійні послуги перекладу особистих документів, а також супутні юридичні й нотаріальні послуги. 

Ключовим аспектом при перекладі особистих документів є бездоганна точність, оскільки найменша помилка в імені чи адресі може зробити документ неприйнятним для відповідних органів.

Команда МоваПро усвідомлює важливість цього завдання та з найвищою відповідальністю підходить до кожного замовлення, щоб гарантувати безперешкодне прийняття ваших документів. Це підтверджують численні позитивні відгуки наших клієнтів – а з деякими з них ми співпрацюємо вже понад 12 років.

Усі переклади перевіряються редактором, а при підготовці документа до нотаріального засвідчення наш менеджер ще раз ретельно переглядає всю ключову інформацію, щоб переконатися в відсутності помилок.

Двомовне нотаріальне засвідчення підпису перекладача (та, за необхідності, копії документа). нотаріальний переклад свідоцтва про народження; нотаріальний переклад свідоцтва про шлюб; нотаріальний переклад свідоцтва про зміну імені, прізвища, по батькові; нотаріальний переклад свідоцтва про смерть; нотаріальний переклад про розлучення; нотаріальний переклад виписки з відділу РАЦС; нотаріальний переклад довідки про реєстрацію місця проживання; нотаріальний переклад довідки про несудимість; нотаріальний переклад довідки про склад сім’ї; нотаріальний переклад довідки про доходи; нотаріальний переклад рішень та ухвал суду; нотаріальний переклад клопотання та апеляційних скарг; нотаріальний переклад атестата та додатки до атестату; нотаріальний переклад диплома та додатка до диплома; нотаріальний переклад довідки зі школи або університету; нотаріальний переклад з місця навчання; нотаріальний переклад особистої справи; нотаріальний переклад архівних довідок; нотаріальний переклад медичної довідки; нотаріальний переклад лікарняного листа; нотаріальний переклад довідки про щеплення; нотаріальний переклад паспорта; нотаріальний переклад посвідки на проживання. нотаріальний переклад нотаріальний переклад київ нотаріально завірений переклад нотаріально засвідчений переклад нотаріальний переклад свідоцтва про народження переклад документів з нотаріальним засвідченням нотаріальний переклад документів київ нотаріальний переклад київ нотаріус переклад переклад нотаріальне завірення київ нотаріальний переклад документів київ скільки коштує нотаріально завірити документ нотаріально завірений переклад документів
Вартість: від 200 грн (залежить від типу засвідчення)

Нотаріальне засвідчення перекладів і копій документів

Для надання перекладу офіційного статусу його необхідно засвідчити нотаріально. Під час засвідчення нотаріус перевіряє диплом та документи перекладача та засвідчує його підпис на документі. Переклад прикріплюється до оригіналу або копії документа, а на звороті останнього аркуша перекладу робиться нотаріальний запис. Документ скріплюється та підписується перекладачем, нотаріусом та державною гербовою печаткою. Завдяки тривалій співпраці з перевіреними нотаріусами, в бюро перекладів МоваПро ми створили ідеальні умови для оперативного та якісного нотаріального засвідчення перекладів та копій Ваших документів. 

Важливо зазначати, що нотаріус може відмовити у засвідченні нотаріальної копії, якщо оригінал містить підчистки, виправлення, дописаний текст. Це важлива вимога Міністерства юстиції ціллю якої є запобігання шахрайству та підробці документів.

Для використання документів за кордоном, вимоги відрізняються залежно від країни та установи, тому необхідно заздалегідь з’ясувати необхідні вимоги до засвідчення.

Термінове отримання довідки про несудимість у Києві та по Україні (без присутності). довідка про несудимість довідка про несудимість київ переклад довідки про несудимість довідка про несудимість якщо судимість погашена довідка про несудимість швидко довідка про несудимість скільки чекати повна довідка про несудимість витяг про несудимість з апостилем витяг про несудимість терміново довідка про несудимість з апостилем де взяти довідку про несудимість 2024
Вартість: 1200 грн за 1 документ (2000 грн за 1 документ з апостилем)

Отримання витягу (довідки) про несудимість

Довідка про несудимість – це документ, який містить інформацію про наявність чи відсутність судимості особи на території України. Для того, щоб Вашу довідку про несудимість прийняли в Україні, достатньо лише надати оригінал цього документа. Однак, щоб вона була дійсна у країнах-учасницях Гаазької конвенції (1961), на неї необхідно поставити апостиль.  Апостиль проставляється на звороті довідки про несудимість.

Ми надаємо послугу термінового оформлення довідки про відсутність судимості та її апостилізації. Ми беремо на себе весь процес отримання документів, забезпечуючи вам повний спектр послуг та звільняючи вас від зайвих клопотів. Приймає замовлення онлайн, а також, за потреби, надсилаємо готові документи «Новою Поштою».

Звертайтеся до нас для отримання безкоштовної консультації. Наші спеціалісти допоможуть вам з усіма аспектами цієї процедури, нададуть Вам необхідну інформацію та допоможуть з оформленням. 

Повторне отримання документів в РАЦС (без присутності)
Вартість: 2300 грн за 1 документ

Повторне отримання документів в РАЦС (без присутності)

Якщо у вас відсутні документи РАЦС, ви можете швидко відновити втрачені папери та отримати їх дублікати. Отримання повторних документів (витребування дублікатів) в Україні можливе для наступних документів:

  • свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про шлюб;
  • свідоцтво про розірвання шлюбу;
  • свідоцтво про зміну імені;
  • свідоцтво про смерть;
  • витяги з органів РАЦС.
Часті запитання

Будемо раді відповісти на всі ваші питання

Для швидкого і точного розрахунку вартості, будь ласка, зверніться до наших менеджерів за номером +38 098 607 7967 або у Viber, Telegram чи Whatsapp, чи надішліть запит на адресу order@movapro.kiev.ua

Існує кілька перевірених шляхів для легального переїзду та постійного проживання в Сполучених Штатах Америки:

  • Отримання “зеленої карти” через лотерею.
  • Знайти роботодавця в США, який запропонує робоче місце.
  • Заснувати власний бізнес або зробити інвестиції в американську економіку.
  • Отримати освіту, вступивши до американського університету чи коледжу.
  • Мати родичів у США, які можуть забезпечити спонсорство.
  • Звернутися за політичним притулком.
  • Програма “Uniting for Ukraine” (U4U)
  • Статус тимчасового захисту для українців (TPS)

Наразі, за виключенням туристичної візи, існує програма U4U, що дозволяє українцям легально в’їхати та проживати в США. Ця програма надає можливості схожі на тимчасовий захист, який доступний в Європі, і діє до двох років.

США продовжують підтримувати українців через програму Uniting for Ukraine, дозволяючи їм отримувати гуманітарний пароль для в’їзду та проживання. 

Сполучені Штати Америки неперервно підтримують Україну та її громадян, зокрема через програму “Uniting for Ukraine”. Ця ініціатива надає українцям можливість легально в’їхати в США під час воєнних дій в Україні, забезпечуючи їм підтримку та можливість працевлаштування. Для тих, хто вже отримав гуманітарний пароль, існує опція його продовження.

Програма “Uniting for Ukraine” (U4U), ініційована президентом Джо Байденом, станом на 2024 рік є основним механізмом для в’їзду українців до США. Вона дозволяє українцям обійти стандартну процедуру візового оформлення, надаючи можливість до дворічного проживання і праці в країні.

Вимоги до заявників:

  • Бути резидентом України станом на 11 лютого та емігрувати через війну;
  • Мати дійсний український паспорт;
  • Мати спонсора у США, який гарантує фінансову та житлову підтримку;
  • Пройти медичні обстеження та вакцинацію;
  • Пройти необхідні перевірки безпеки.

Соціальна підтримка та допомога
Українці в США можуть розраховувати на комплексну соціальну підтримку, включаючи допомогу у працевлаштуванні, курси англійської мови, і міграційні консультації, а також фінансову допомогу в рамках федеральної програми Matching Grant. В залежності від регіону проживання перелік надаваних послуг може відрізнятися.

Фінансова підтримка
Біженці у США мають право на різноманітні форми фінансової допомоги, залежно від індивідуальних обставин, віку, сімейного складу та місця проживання. Основні програми включають:

  • Фінансову допомогу біженцям;
  • Тимчасову допомогу для малозабезпечених сімей (TANF);
  • Додатковий дохід на безпеку (SSI);
  • Допомогу для людей похилого віку та осіб з обмеженими можливостями.

Заявки на отримання фінансової допомоги подаються у місцеві відділення охорони здоров’я та соціального забезпечення.

Допомога з харчуванням
Програма SNAP забезпечує підтримку малозабезпеченим особам у США, видаючи спеціальні картки для покупки продуктів. Управління охорони здоров’я та соціального забезпечення регулярно перераховує кошти на ці картки, сума виплати залежить від регіону та сімейного складу, у середньому $250 на особу щомісяця.

Медичні послуги
Українці, які прибули в США за програмою U4U, мають можливість оформити медичне страхування Medicaid, яке покриває витрати на лікарські послуги. Медичне страхування можна оформити через місцеві управління Medicaid, де особа проживає.

Житло в США
Ініціально, вашим житлом має забезпечити спонсор. Після цього, може знадобитися самостійно шукати житло, що вимагає доказів фінансової спроможності та може включати попередню оплату за кілька місяців вперед. Для пошуку рекомендується використовувати платформи як Airbnb, Craigslist, ForRent.

Робота в США
Дозвіл на роботу видається не автоматично та потребує окремого оформлення, що може коштувати $410 і зайняти до 10 місяців. Інструкції щодо оформлення доступні на сайті Служби громадянства та імміграції США. Пошук роботи можна почати через Управління з розміщення біженців або місцеві центри зайнятості.

Допомога родинам з дітьми
У США існують програми допомоги для родин з дітьми, які дозволяють отримати фінансову підтримку для оплати догляду за дитиною та інші послуги, як-от програма Head Start, що включає підтримку матерів та маленьких дітей, відвідування соціального працівника, продуктову підтримку та підготовку до школи.

Освіта
Діти в США можуть відвідувати державні або приватні школи. Державні школи доступні для всіх безкоштовно, однак іноді можуть мати списки очікування через високий попит. Приватні школи можуть вимагати фінансування через благодійні фонди або спеціальні освітні програми.

Дати завершення програми поки немає.
 

Внаслідок військових дій в Україні, українці, які перебували у США 24 лютого 2022 року, отримали можливість звернутися за статусом TPS. Цей статус дозволяє їм залишатися в США, не повертаючись до військового конфлікту на батьківщині.

24 лютого 2022 року, коли Росія вторглася в Україну, це спровокувало серйозну гуманітарну кризу. Мільйони українців були вимушені залишити свої домівки і шукати притулок за кордоном, а ті, хто вже перебував у США в якості студентів, робітників, моряків чи туристів, опинились перед неможливістю безпечного повернення додому.

3 березня 2022 року, реагуючи на кризу, Державний департамент США вирішив включити Україну до переліку країн, чиї громадяни можуть претендувати на TPS.

Що таке TPS? TPS або Тимчасовий захисний статус — це спеціальний неімміграційний статус, який надається іноземцям, нездатним безпечно повернутися в свою країну через військові конфлікти, природні катастрофи або інші надзвичайні обставини. TPS дозволяє тимчасово проживати на території США, але цей статус не дає права на отримання постійного резидентства (зеленої карти).

Основні характеристики TPS:

  • Статус надається на період до 18 місяців, після чого умови в країні переоцінюються.
  • З TPS можна подавати на робочі дозволи та отримувати соціальне забезпечення.
  • Важливою умовою є легальне перебування на території США на час введення статусу.

Необхідні документи для заяви на TPS:

  1. Документ, що підтверджує громадянство України (паспорт або свідоцтво про народження).
  2. Доказ в’їзду в США до 11 квітня 2022 року (візи, штампи в паспорті, форма I-94).
  3. Підтвердження постійного проживання в США з 11 квітня 2022 року (квитанції за житло, комунальні послуги, витяги з банків, податкові декларації).
  4. Документація про зайнятість (пейстаби, податкові форми W-2).
  5. Записи з навчальних закладів, які відвідували ви або ваші діти.
  6. Медичні записи, які демонструють отримання лікування в США.
  7. Листи від церков або громадських організацій, інші підтверджуючі документи.

Подальші дії після отримання TPS: Отримання TPS не надає автоматичного права на роботу, але ви можете окремо подати на отримання робочого дозволу. Також, якщо ви плануєте тимчасово покинути США, необхідно отримати спеціальний дозвіл (Advance Parole) для гарантії повернення.

Яка дія статусу TPS, якщо війна в Україні закінчиться? Якщо війна в Україні вирішиться до закінчення дії вашого TPS, програму можуть закрити, і ви повернетеся до статусу, який мали до її початку. Якщо ні – існує висока ймовірність продовження TPS.

Лотерея Green Card, офіційно відома як програма Diversity Immigrant Visa (DV Program), є щорічним розіграшем, який проводить уряд США. В рамках цієї програми розігрується до 50 000 імміграційних віз. Участь в лотереї можуть брати особи з країн з низьким рівнем імміграції до США, які не мають судимостей і володіють хоча б середньою освітою або еквівалентом професійного досвіду.

Для участі в лотереї необхідно подати заявку відповідно до вказаних термінів на спеціалізованому вебсайті. Заявники отримують унікальний номер для відслідковування статусу заявки. У разі виграшу, кандидату необхідно пройти співбесіду в консульстві або посольстві США.

Для отримання студентської візи F-1 або M-1 кандидати повинні бути зараховані на повний курс навчання в одному з учбових закладів, який схвалений у рамках Програми студентів і відвідувачів по обміну (SEVP). Також необхідно володіти англійською мовою або бути зареєстрованим на курси з її вивчення, мати достатньо коштів для покриття витрат на навчання та проживання, і не мати наміру залишати свою країну постійно.

В США існує кілька типів робочих віз, включаючи візи H1B для висококваліфікованих спеціалістів, таких як інженери та ІТ-спеціалісти, а також візи E для осіб, чия діяльність представляє інтерес для США. Роботодавці можуть спонсорувати візи, якщо вони не знаходять відповідних кандидатів серед громадян США. Для отримання більшості робочих віз потрібно мати спонсора у вигляді роботодавця в США, відповідну кваліфікацію та досвід роботи. Наявність спеціальних навичок та вища освіта є критично важливими для віз типу H1B.

Програма EB-5 вимагає інвестицій в економіку США – мінімум $1,050,000 або $800,000 у цільових областях високого безробіття або сільських районах. Інвестор повинен створити та підтримувати протягом двох років робочі місця для щонайменше десяти американських громадян.

Інвестори можуть вкладати кошти безпосередньо в американські підприємства або через регіональні центри, які управляють проектами і сприяють економічному розвитку регіонів.

  1. Визначення підстав для імміграції і вибір відповідного типу імміграційної візи.

  2. Підготовка необхідних документів, їх переклад та апостилювання, якщо це потрібно.

  3. Подання заяви на отримання візи і отримання інвітації на співбесіду з представниками посольства.

  4. Проходження співбесіди у консульстві чи посольстві та отримання дозволу на в’їзд в Сполучені Штати.

  5. Оформлення дозволу на в’їзд.

  6. Організація подорожі: переконайтеся, що ваш паспорт дійсний, зберіть необхідну суму грошей та вирішіть питання з місцем проживання в США.

  7. Прибуття в США і подача документів на отримання дозволу на постійне проживання (Green Card).

Громадяни США можуть спонсорувати в’їзд членів своєї родини, включаючи подружжя, дітей (включаючи незаміжніх дітей до 21 року), а також братів, сестер і батьків. Законні постійні резиденти (власники Green Card) можуть спонсорувати своє подружжя та незаміжніх дітей.

Щоб отримати статус біженця в США, необхідно довести, що ви зазнали переслідувань у своїй країні через расу, релігію, національність, приналежність до певної соціальної групи або політичні погляди. Заявку на політичний притулок можна подати, перебуваючи на території США, незалежно від того, як ви в’їхали в країну або який у вас імміграційний статус.

Особи, яким надано статус біженця, можуть подати заявку на отримання постійного дозволу на проживання (Green Card) після одного року проживання в США. Цей процес включає подання відповідних документів до Служби громадянства та імміграції США (USCIS) і проходження всіх необхідних процедур для зміни свого статусу.

Ці питання і відповіді охоплюють основні аспекти лотереї Green Card, робочих та студентських віз, бізнес імміграції, возз’єднання сім’ї, а також процедуру отримання політичного притулку в США. Вони мають на меті надати корисну інформацію для потенційних іммігрантів, що розглядають можливість переїзду до Сполучених Штатів Америки.

У 2024 році для подачі заявки на неімміграційну візу до США українцям потрібно виїхати за межі України, оскільки американське посольство в Україні не обробляє такі заявки. Співбесіди проходять у посольствах та консульствах США в сусідніх країнах: Польща (Варшава та Краків), Румунія, Угорщина, Кіпр, Великобританія та інших.

Декілька слів від СЕО

Шановні клієнти та партнери,

Бюро перекладів МоваПро було засновано 12 років тому. З того часу ми виросли в справжню професійну спільноту, до якої наразі входять 437 експертів. Ми забезпечуємо швидку обробку замовлень і гарантуємо повну конфіденційність усіх документів. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання або потреба в додатковій інформації, наша команда завжди готова допомогти.

Дякуємо Вам за довіру та з нетерпінням чекаємо на співпрацю.

З повагою, 

Дмитро Ковалик, директор та співзасновник бюро перекладів МоваПро

Дмитро Ковалик, директор та співзасновник бюро перекладів МоваПро